• zrušit

    Podkategorie

  • zrušit

    Výrobci

  • zrušit

    Typ

  • zrušit

    Délka (m)

  • zrušit

    Barva

  • zrušit

    Ethernetový kabel - kategorie

  • zrušit

    Typ stínění kabelu

  • zrušit

    Optický patch kabel

  • zrušit

    Délka optického patch kabelu

Síťové kabely (Optické patch kabely)

Top produkty

Snímek Kód Název Dostupnost Cena Operace
50271070 Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/ 125um SM 0,5m, OS2 volné k odeslání 219 Kč
Snímek Kód Název Dostupnost Cena Operace
502710771 Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/ 125um SM, 1m, OS2 volné k odeslání 258 Kč
50271070 Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/ 125um SM 0,5m, OS2 volné k odeslání 219 Kč
502710713 Optický patchkabel SIMPLEX, SC-SC 9/ 125um SM 1m, OS2 volné k odeslání 131 Kč
502710792 Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/ 125um SM, 2m, OS2 volné k odeslání 286 Kč
502710772 Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/ 125um SM, 2m, OS2 volné k odeslání 274 Kč
5027107498216 FO patchkabel simplex SC/ APC- SC/ APC 9/ 125 SM 7m, OS2 volné k odeslání 171 Kč
5027107753049 Předkonektorovaný optický kabel, 2+2LC 9/ 125um SM,160m na objednávku 6 131 Kč
526071954 UBNT Ethernet Patch Kabel,0,22m,Cat6,černý 50pack volné k odeslání 4 129 Kč
5027103425 Optický patchkab.duplex LC-ST 62,5/ 125 µm MM,140m, OM1 na objednávku 4 148 Kč
502710794617 Patchcord FO duplex LC-SC/ APC 9/ 125um SM, 0,5m, OS2 na objednávku 235 Kč
5027103011 Optický patchkabel duplex LC-SC, 62,5/ 125um MM, 7m, OM1 na objednávku 572 Kč
502710794630 Patchcord FO duplex LC/ APC-SC/ APC 9/ 125um SM, 1m, OS2 na objednávku 217 Kč
5027107946332 Patchcord FO duplex LC/ APC-SC/ APC 9/ 125um SM, 25m, OS2 na objednávku 1 315 Kč
5027106958145 Optický patch cord duplex SC-SC 50/ 125 5m MM OM4 na objednávku 679 Kč
5027106958147 Optický patch cord duplex SC-SC 50/ 125 7m MM OM4 na objednávku 883 Kč