Univ. 8vl SM 50/ 125 OM3 Eca CLT kabel černý LSOH, cena za metr

Univerzální optický kabel Solarix SXKO-CLT-8-OM3-LSOH s třídou reakce na oheň Eca je možné použít do vnitřního i venkovního prostředí. Samotný vnější plášť optického kabelu je typu LSOH, v případě potenciálního vznícení je tedy nízkodýmavý a bezhalogenní. Směs pláště je doplněna o stabilní UV složku ... více
Objednací kód: 50261020219
Kód výrobce: SXKO-CLT-8-OM3-LSOH
Výrobce: SOLARIX
Záruční lhůta: 60 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 66 Kč
Cena s DPH: 80 Kč
Porovnání Oblíbené

Univerzální optický kabel Solarix SXKO-CLT-8-OM3-LSOH s třídou reakce na oheň Eca je možné použít do vnitřního i venkovního prostředí. Samotný vnější plášť optického kabelu je typu LSOH, v případě potenciálního vznícení je tedy nízkodýmavý a bezhalogenní. Směs pláště je doplněna o stabilní UV složku. Vlákna jsou uložena v centrální trubičce plněné gelem, díky čemuž jsou chráněna před vniknutím vody. Optický kabel neobsahuje žádné kovové prvky a je plně dielektrický. Samotné vlákno je typu G.651.1 OM3 necitlivé na ohyby tzv. BIMMF s minimálním poloměrem ohybu 7,5 mm.

Technické parametry

  • Typ kabelu: univerzální
  • Typ vlákna: 50/125 OM3
  • Třída reakce na oheň, typ pláště: Eca LSOH
  • Typ kabelu dle výplně: gelový
  • Typ dle počtu trubiček: CLT
  • Specifikace vlákna: G.651.1
  • Útlum při 850nm: 3.0 dB/km
  • Útlum při 1300nm: 1.0 dB/km
  • Průměr kabelu: 6.0 mm
-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Typ Kabely
Barva Černá
LSOH Ano
bez konektoru 2