TP-Link TL-FC311B-2 Gb SM WDM SC 2km media konvertor

TL-FC311B-2 - TP-LINK Media konvertor; Je výkonný opticko-metalický WDM převodník z RJ45 portu na optické SC rozhraní. Slouží pro přenos dat na dlouhé vzdálenosti optickým vláknem až 2 kilometry. Vysílá data při vlnové délce 1310 nm a přijímá data na 1550 nm na optickém vlákně. Koncové zař ... více
Objednací kód: 5172231292
Kód výrobce: TL-FC311B-2
Výrobce: TP-LINK
Záruční lhůta: 60 měs.
Dostupnost: volné k odeslání
Cena bez DPH: 392 Kč
Cena s DPH: 474 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

TL-FC311B-2 - TP-LINK Media konvertor

Je výkonný opticko-metalický WDM převodník z RJ45 portu na optické SC rozhraní. Slouží pro přenos dat na dlouhé vzdálenosti optickým vláknem až 2 kilometry.
Vysílá data při vlnové délce 1310 nm a přijímá data na 1550 nm na optickém vlákně. Koncové zařízení používané ve spojení s TL-FC311B-2 by proto mělo odesílat data při vlnové délce 1550 nm a přijímat data při vlnové délce 1310 nm.

Vlastnosti

  • 1 × 10/100/1000 Mb / s Auto-Negotiation (RJ45) s podporou Auto-MDI / MDIX
  • Automatické vyjednávání v režimu Half-Duplex / Full-Duplex
  • Pracuje s technologií WDM, která přenáší a přijímá data na jednom vlákně
  • Lze použít na vzdálenost 2km

FUNKCE

Rozměry: 94.5 x 73 x 27 mm
LED: PWR, Link/Act
Kroucená dvojlinka: 100BASE-Tx: 2-pair / 1000BASE-Tx: 4-pair UTP/STP of Cat. 5e or above (?100 m)
Vlákno: 9/125 µm single-mode vlákno
Přenosová vzdálenost: 2km
Vlnová délka: 1310 nm Tx; 1550 nm Rx
Napájení: Externí napájecí adaptér 5 V/0.6 A
Provozní teplota: 0°C to 50°C

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Obsahuje switch Ne
Rychlost LAN max. 1 Gbps
Optika Ano
Počet LAN portů 1