Signamax 100-35MM 10G SFP+ optický modul MM LC, 850nm, 300m, DDM - Cisco komp.

100-35MM 10G SFP+ optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely. Vlnová délka 850nm. Maximální dosah 300m. SFP má podporu DDM diagnostiky. 100-35MM je 10G SFP+ optický modul s konektorem LC pro Multimode kabel na vln. délce 850nm. Modul je kompatibilní se zaří ... více
Objednací kód: 539049412
Kód výrobce: 100-35MM
Výrobce: SIGNAMAX
Záruční lhůta: 36 měs.
Dostupnost: volné k odeslání
Cena bez DPH: 327 Kč
Cena s DPH: 395 Kč
Porovnání Oblíbené

100-35MM 10G SFP+ optický modul MM - Cisco kompatibilní. Duplexní LC konektory pro MM optické kabely. Vlnová délka 850nm. Maximální dosah 300m. SFP má podporu DDM diagnostiky.

100-35MM je 10G SFP+ optický modul s konektorem LC pro Multimode kabel na vln. délce 850nm. Modul je kompatibilní se zařízeními jiných výrobců (např. Cisco). Dosah modulu je do 300m. SFP module podporuje diagnostiku optického spojení pomocí funkce DDM (Digital Diagnostic Monitoring). Standardní záruka je 3 roky. Každý modul je individuálně testován.

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Rychlost LAN max. 10 Gbps
Optika Ano