Signamax 100-32WDMB-LR20 1G SFP optický WDM modul SM 1550nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.

100-32WDMB-LR20 1G SFP optický WDM modul SM - Cisco kompatibilní. Simplexní LC konektor pro SM optické kabely. Vlnová délka Tx1550nm/ Rx1310nm. Maximální dosah 20km. SFP má podporu DDM diagnostiky. 100-32WDMB-LR20 je 1G SFP optický WDM modul s konektorem LC pro Singlemode kabel na vln. délkách Tx1 ... více
Objednací kód: 53904910
Kód výrobce: 100-32WDMB-LR20
Výrobce: SIGNAMAX
Záruční lhůta: 36 měs.
Dostupnost: volné k odeslání
Cena bez DPH: 901 Kč
Cena s DPH: 1 090 Kč
Porovnání Oblíbené

100-32WDMB-LR20 1G SFP optický WDM modul SM - Cisco kompatibilní. Simplexní LC konektor pro SM optické kabely. Vlnová délka Tx1550nm/Rx1310nm. Maximální dosah 20km. SFP má podporu DDM diagnostiky.

100-32WDMB-LR20 je 1G SFP optický WDM modul s konektorem LC pro Singlemode kabel na vln. délkách Tx1550nm a Rx1310nm. Modul je kompatibilní se zařízeními jiných výrobců (např. Cisco). Dosah modulu je do 20km. SFP module podporuje diagnostiku optického spojení pomocí funkce DDM (Digital Diagnostic Monitoring). Standardní záruka je 3 roky. Každý modul je individuálně testován.

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Optika Ano