Optický patchkab.duplex LC-ST 62,5/ 125 µm MM,140m, OM1

Optický patchkabel duplex LC-ST 62,5/ 125 µm MM, 140 m ... více
Objednací kód: 5027103425
Kód výrobce:
Výrobce: OEM
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 3 428 Kč
Cena s DPH: 4 148 Kč
Porovnání Oblíbené

Optický patchkabel duplex LC-ST 62,5/125 µm MM, 140 m

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Typ Kabely
Přesná délka (m) 140
Barva Oranžová
LC (M) 1
ST (M) 1