4vl. 9/ 125 DROP FTTx kabel G.657A2 black LSOH

Popis produktu: VLÁKNO G657A2 - JEŠTĚ LEPSÍ POLOMĚR OHYBU - 7,5mm Univerzální optický kabel konstrukce DROP s LSOH pláštěm a singlemode vlákny. Balení špulka 1000m; Parametry; konstrukce: DROP se zvýšenou tahovou odolností (kabel s těsnou sekundární ochranou a aramidovým tahov ... více
Objednací kód: 50271094324519
Kód výrobce:
Výrobce: OEM
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 17 Kč
Cena s DPH: 21 Kč
Porovnání Oblíbené

Popis produktu:

VLÁKNO G657A2 - JEŠTĚ LEPSÍ POLOMĚR OHYBU - 7,5mm

Univerzální optický kabel konstrukce DROP s LSOH pláštěm a singlemode vlákny.
Balení špulka 1000m

Parametry
konstrukce: DROP se zvýšenou tahovou odolností (kabel s těsnou sekundární ochranou a aramidovým tahovým prvkem)
optické vlákno: 4x SM09/125 G.657A2
plášť: UV stabilní LSOH plášť, pro venkovní i vnitřní použití

Použití:
Kabel je určen jak pro nechráněnou venkovní instalaci, tak pro instalaci v budovách, kolektorech, trubkách apod. Vzhledem k vysoké tahové odolnosti (1000N) je možno bezpečně instalovat kabel převěsem až do vzdálenost 50m. Malý průměr a vysoká ohebnost zajišťují vynikající přenosové a instalační vlastnosti ve stísněných prostorech a všude tam, kde je třeba rozvést více oddělených spojů.

Parametry

typ kabelu

  • samonosný DROP kabel s LSOH pláštěm, vlákna s těsnou sek. ochranou

specifikace vlákna:

  • SM 9/125 G.657A2

tahový prvek:

  • vodublokující aramidová příze

tloušťka pláště: (mm)

  • 0,7

barva pláště:

  • černá

materiál pláště:

  • UV stabilní LSOH

průměr kabelu:

  • 3,8 ± 0,2

hmotnost kabelu:

  • 13,5 kg/km

min. poloměr ohybu:

  • 7,5mm

útlum (dB/km):

  • 0,4 při 1310nm
  • 0,3 při 1550nm

max. tahová odolnost:

  • 1000 N (deformace vlákna 0,8%)

odolnost v tlaku:

  • 500 N/100mm - krátkodobě

teplota instalační:

  • - 5 ~ +40

provozní:

  • - 20 ~ +50

skladovací:

  • - 25 ~ +60
-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Typ Kabely
Přesná délka (m) 1
Barva Černá
LSOH Ano
bez konektoru 2